ÇAMSAN LAMINAT PARKE
ETİKETLER: çamsan laminat parke, laminat parke çamsan, beylikdüzü çamsan laminat parke, ucuz çamsan laminat parke

Çamsan markası laminat parke markaları arasında en iyilerden biridir. Günümüz teknolojisini iyi kullanması ve muhteşem fiyat performansıyla neredeyse en dayanıklı ürünleri üretmektedirler. Öncelikle dayanıklı ve sağlamdır. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. Hijyenik açıdan oldukça steril bir yaşam sunar. Çevre dostu olan ve evinizin dekorasyonunu daha şık yapmak için üretilen Çamsan Laminat parkeleri, suya dayanıklı olması nedeniyle de çok fazla tercih edilir. Bunun yanı sıra ev kimyasallarına, darbelere ve çizilmelere karşı koruma özelliği ile eviniz için en iyi alternatiflerden biri olacaktır.

Çamsan Laimat Parke A.Ş. 1978 senesinde Türkiye’de kurulmuş bir firmadır. Firma Türkiye’de ilk kez MDFLAM, Laminat ve MDF Parke ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Sağlık, kolay döşenebilirlik ve hijyene önem veren Çamsan Laminat Parke; 60.000 m2′si kapalı ve 200.000 m2’lik bir alan üzerinde hizmet vermektedir. MDF üretim tesisinde; 3 adet laminat parke tesisi, 3 adet lamine (kaplama) tesisi, kimya tesisi ve emprenye tesisi bulunmaktadır.

Kağıt emprenye kapasitesi ise Çamsan Laminat Parke’nin yaklaşık 45.000.000 m2’dir. Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş firması, gerek emprenye teknolojisinde gerekse de pres teknolojisinde en son yenilikleri bünyesinde bulundurmakta olan makineler ile üretimlerini yapmaktadır.

Çamsan Laminat Parke’nin ürün yelpazesinde ise; mdf, mdf lam, perkelam, kağıt emprenyeleme ürünleri yer almaktadır.

NOT: Renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar gösterebilmektedir.