KAINDL LAMINAT PARKE
ETİKETLER: kaindl laminat parke, kaindl parke, kaindl laminat parke çeşitleri

Klasik dekorlar doğal görünümleri sayesinde ve “daima doğallık” ilkesiyle uyumlu şekilde, son derece göz alıcı ve kalıcı bir etki meydana getiriyor. Üstelik avantajları burada bitmiyor. Kaindl ONE sadece son derece sağlam olmakla kalmıyor, uzun yıllar ışıktan etkilenmeyip solmuyor. Ayrıca kolay bakımı ve dayanıklılığıyla da ideal bir seçim. Kaindl Loc parkenin yapışkansız kolayca döşenmesini sağlıyor.

Kaindl yenilikçi yüzey ve dekorlarda bir adım ileriye gidiyor. CEO Werner Bechtold etkileyici görsel ve dokunsal etkiyle ilgili olarak şu yorumu yapıyor: “Uzmanlar bile bizim Doğal Dokunuşlu (Natural Touch) laminat parkemizle gerçek ahşap parkenin arasındaki farkı ayırt edemiyor. Yüzey göze olduğu kadar dokunma hissine de hitap ediyor ve son derece doğal”.

Tasarım Doğayla Buluşuyor

“Fırçalanmış” ve “eskitilmiş” yapılar Doğal Dokunuşlu Meşeden, “eski ahşap etkisine” kadar tüm lamine döşemelerde gerçek ahşap hissini meydana getiriyor. Bechtold sözlerine şöyle devam ediyor: “Yeni meşe ve çam dekorları artık yepyeni bir doğal bir deneyime dönüşüyor.” Yeni koyu meşe dekorları özellikle oturma odalarına klasik şıklık ve çağdaş zarafet sunuyor.

NOT: Renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar gösterebilmektedir.